Přeskočit navigaci

Novinky

Soutěž Vyhrajte Seat Toledo s výrobky Sedlčanský již zná svého vítěze! 05.12.2014

Soutěž Vyhrajte Seat Toledo s výrobky Sedlčanský již zná svého vítěze!

V průběhu října a listopadu probíhala na hypermarketech Globus soutěž s výrobky Sedlčanský o automobil Seat Toledo.

Chci vědět víc! »


Děkujeme za účast v soutěži o Seat Toledo! 01.12.2014

Děkujeme za účast v soutěži o Seat Toledo!

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili soutěže s výrobky Sedlčanský o nový automobil Seat Toledo. Soutěž trvala do 26. 11. 2014 na všech hypermarketech Globus a právě v těchto dnech probíhá její vyhodnocování. Výherce bude kontaktován telefonicky a jeho jméno zveřejníme v průběhu příštího týdne na našich webových stránkách.


Selský Hermelín získal ocenění Česká chuťovka 24.10.2014

Selský Hermelín získal ocenění Česká chuťovka

Sedlčanský Selský Hermelín zabodoval při udílení cen Česká chuťovka 2014. Ocenění získal v kategorii mléčných produktů a to především díky svým jedinečným chuťovým vlastnostem, vysoké kvalitě a povedenému designu celého výrobku. Už jste jej ochutnali?

Chci vědět víc! »


Vyhrajte SEAT Toledo s výrobky Sedlčanský! 14.10.2014

Vyhrajte SEAT Toledo s výrobky Sedlčanský!

Kupte v době konání soutěže v jakémkoliv hypermarketu Globus na území České republiky 1 výrobek Sedlčanský Hermelín 200 g (Duopack) + 2 libovolné výrobky značky Sedlčanský a vyhrajte nový automobil Seat Toledo. Soutěž probíhá od 23. 10. do 26. 11. ve všech hypermarketech Globus.

Chci vědět víc! »


Vyhrajte praktickou kuchařku 22.08.2014

Vyhrajte praktickou kuchařku

Kupte v době konání soutěže (3. – 30. 9. 2014) v jakémkoliv hypermarketu nebo supermarketu Albert v České republice na jednu účtenku 2 balení jakéhokoliv výrobku Sedlčanský a vyhrajte originální kuchařku! Soutěžíme celkem o 870 kuchařek s názvem Kuchařka pro mého muže.

Chci vědět víc! »


Grilujeme a soutěžíme 05.06.2014

Grilujeme a soutěžíme

Grilovací sezóna je v plném proudu. Sedlčanský nabízí všem milovníkům grilovacích party nejširší nabídku sýrů vhodných na grilování, navíc vždy s balíčkem koření nebo grilovací omáčky zdarma. Předností Sedlčanského Hermelínu na gril je právě jeho osvědčená receptura – tyto sýry se při dodržení správného postupu na grilu nerozpadnou, jejich vnitřek se krásně roztéká, ale kůrka podrží celý sýr pohromadě.

Chci vědět víc! »


Nejezte blbě, přijďt na Prague Food Festival 12.05.2014

Nejezte blbě, přijďt na Prague Food Festival

Královské zahrady Pražského hradu přivítají 23. – 25. května 8. ročník špičkové gastronomické akce Prague Food Festival. Mezi nejlepšími kuchaři z celého Česka představí své umění také naši sýraři.

Chci vědět víc! »


Získejte sýrový poklop na Selský Hermelín 21.03.2014

Získejte sýrový poklop na Selský Hermelín

Selský Hermelín je poctivý sýr s vůní venkova. Postupným prozráváním získává sýr plnou, výraznou chuť, lahodnou krémovou texturu a charakteristický zvrásněný povrch. Abyste si Selský Hermelín mohli nechat v lednici pěkně dozrát, bude se vám hodit skleněný sýrový poklop, který můžete vyhrát v nové soutěži od Sedlčanského.

Chci vědět víc! »


Selský Hermelín – chuť venkova 17.03.2014

Selský Hermelín – chuť venkova

Máte rádi prozrálé hermelíny, sýry, které mají výraznější vůni a chuť? Sýry, které jsou poctivé, takové, jaké vyráběli naši předkové? Tak to vás potěší Sedlčanský Selský Hermelín.

Chci vědět víc! »


Hermelín nově i v křupavé strouhance 25.02.2014

Hermelín nově i v křupavé strouhance

Sedlčanský si pro Vás připravil další novinky. Náš nejznámější sýr – Hermelín je vyhlášená česká klasika, která se nikdy nepřejí. Máme ho rádi nakrájený na chlebu, v pomazánce, jako delikatesu k vínu, nakládaný, grilovaný, pečený a také smažený. A právě ten smažený nyní můžete najít i v naší nabídce.

Chci vědět víc! »

Chuťometr