Přeskočit navigaci

Novinky

Selský Hermelín získal ocenění Česká chuťovka 24.10.2014

Selský Hermelín získal ocenění Česká chuťovka

Sedlčanský Selský Hermelín zabodoval při udílení cen Česká chuťovka 2014. Ocenění získal v kategorii mléčných produktů a to především díky svým jedinečným chuťovým vlastnostem, vysoké kvalitě a povedenému designu celého výrobku. Už jste jej ochutnali?

Chci vědět víc! »


Vyhrajte SEAT Toledo s výrobky Sedlčanský! 14.10.2014

Vyhrajte SEAT Toledo s výrobky Sedlčanský!

Kupte v době konání soutěže v jakémkoliv hypermarketu Globus na území České republiky 1 výrobek Sedlčanský Hermelín 200 g (Duopack) + 2 libovolné výrobky značky Sedlčanský a vyhrajte nový automobil Seat Toledo. Soutěž probíhá od 23. 10. do 26. 11. ve všech hypermarketech Globus.

Chci vědět víc! »


Vyhrajte praktickou kuchařku 22.08.2014

Vyhrajte praktickou kuchařku

Kupte v době konání soutěže (3. – 30. 9. 2014) v jakémkoliv hypermarketu nebo supermarketu Albert v České republice na jednu účtenku 2 balení jakéhokoliv výrobku Sedlčanský a vyhrajte originální kuchařku! Soutěžíme celkem o 870 kuchařek s názvem Kuchařka pro mého muže.

Chci vědět víc! »


Grilujeme a soutěžíme 05.06.2014

Grilujeme a soutěžíme

Grilovací sezóna je v plném proudu. Sedlčanský nabízí všem milovníkům grilovacích party nejširší nabídku sýrů vhodných na grilování, navíc vždy s balíčkem koření nebo grilovací omáčky zdarma. Předností Sedlčanského Hermelínu na gril je právě jeho osvědčená receptura – tyto sýry se při dodržení správného postupu na grilu nerozpadnou, jejich vnitřek se krásně roztéká, ale kůrka podrží celý sýr pohromadě.

Chci vědět víc! »


Nejezte blbě, přijďt na Prague Food Festival 12.05.2014

Nejezte blbě, přijďt na Prague Food Festival

Královské zahrady Pražského hradu přivítají 23. – 25. května 8. ročník špičkové gastronomické akce Prague Food Festival. Mezi nejlepšími kuchaři z celého Česka představí své umění také naši sýraři.

Chci vědět víc! »


Získejte sýrový poklop na Selský Hermelín 21.03.2014

Získejte sýrový poklop na Selský Hermelín

Selský Hermelín je poctivý sýr s vůní venkova. Postupným prozráváním získává sýr plnou, výraznou chuť, lahodnou krémovou texturu a charakteristický zvrásněný povrch. Abyste si Selský Hermelín mohli nechat v lednici pěkně dozrát, bude se vám hodit skleněný sýrový poklop, který můžete vyhrát v nové soutěži od Sedlčanského.

Chci vědět víc! »


Selský Hermelín – chuť venkova 17.03.2014

Selský Hermelín – chuť venkova

Máte rádi prozrálé hermelíny, sýry, které mají výraznější vůni a chuť? Sýry, které jsou poctivé, takové, jaké vyráběli naši předkové? Tak to vás potěší Sedlčanský Selský Hermelín.

Chci vědět víc! »


Hermelín nově i v křupavé strouhance 25.02.2014

Hermelín nově i v křupavé strouhance

Sedlčanský si pro Vás připravil další novinky. Náš nejznámější sýr – Hermelín je vyhlášená česká klasika, která se nikdy nepřejí. Máme ho rádi nakrájený na chlebu, v pomazánce, jako delikatesu k vínu, nakládaný, grilovaný, pečený a také smažený. A právě ten smažený nyní můžete najít i v naší nabídce.

Chci vědět víc! »


rybicka 24.07.2013

rybicka

Rybička – nejznámější český nůž a symbol nožířského řemesla. Podobně jako je Sedlčanský Hermelín už více než 60 let součástí tradiční české kuchyně. Vyhrajte rybičku z naší unikátní edice a vychutnejte si s ní kousek svého oblíbeného Sedlčanského Hermelínu.

Chci vědět víc! »


praguefoodfestival 24.05.2013

praguefoodfestival

Ochutnejte české sýrové speciality od sedlčanských sýrařů na festivalu špičkové gastronomie Prague Food Festival, který se koná na Pražském hradě 24. – 26. května. Mezi nejlepšími kuchaři z celé České republiky představí v sekci delikates své výrobky také naši sýraři.

Chci vědět víc! »

Chuťometr